Page 1 of 1
Lippa kontin päälle
Posted: 14.9.2004 10:04
by eemeli
Eli mistäs moisen saisi, pientä naarmua luukun päällä ja menis kivasti piiloon lipan alle. Siis farkku-Passat tietty ja vm. -99.
Posted: 14.9.2004 11:44
by J.N
Volkkarilta...?
Posted: 14.9.2004 12:13
by Kale
Siis kummasta nyt on kyse, kattospoilerista vai tuosta alalaitaan tulevasta luukunjatkeesta? Enivei kumpiakin saa esim. kennyltä (
www.kcs.fi).

Posted: 18.9.2004 22:56
by Rolf
Lesterillä on ainakin mun mielestä ihan nätti siipi. Kuvia mun autosta (hopea Passat) missä on semmonen spoileri löytyy "galleriasta". Siiven saat hommattua vaikka mun kautta.
Posted: 2.2.2005 15:01
by kirurgi
onko kellään kokemusta Mattigin /ICC valmistamasta kattospoilerista
Posted: 2.2.2005 16:02
by miihkali
Mulla o tos kolmoskolvissa Mattigin siipi ja se o ainakin laadukas matskuiltaan.
Spoikka
Posted: 3.2.2005 6:12
by Tombba
Rolf wrote:Lesterillä on ainakin mun mielestä ihan nätti siipi. Kuvia mun autosta (hopea Passat) missä on semmonen spoileri löytyy "galleriasta". Siiven saat hommattua vaikka mun kautta.
Millasissa hinnoissa tollanen Lesterin spoikka tätä nykyä noin suunnilleen on ??? Suunnitteilla on kans joku tsydeemi tonne taakse... onko se sitten perinteinen tummasta pleksistä tehty kaareva tuuliohjain vaiko tollanen siipi onkin vielä mietinnässä.
Lieneeköhän em. kuinka paljon eroa ton takalasin puhtaana pysymisen kans ???