Autohifiä - osta nyt maksa helmikuussa

Yritykset voivat esitellä tuotteitaan täällä
Post Reply
ep-autohifi.net
Posts: 58
Joined: 16.3.2013 22:02

Autohifiä - osta nyt maksa helmikuussa

Post by ep-autohifi.net »

Image


Klarna maksukampanja
Näin se toimii


Tee ostoksia marras-, joulu- ja tammikuussa haluamassasi verkkokaupassa, joka on mukana Klarnan Joulukampanjassa.

Lähetämme sinulle helmikuun puolivälissä laskun, joka tulee maksaa kuun lopussa. Laskulle on koottu kaikki ostokset, jotka olet tehnyt Klarnan Joulukampanjalla. Jos olet tehnyt aiempia ostoja Klarna Tilillä, nekin on koottu laskulle. Maksat ainoastaan 3,95 € tilausta kohden, muita kuluja Klarnan Joulukampanjalla tekemiisi ostoksiin ei lisätä.


Kampanjan ehdot

Tilauksiin lisätään tilinperustamismaksu, joka on 3,95 € per tilaus.

*Todellinen vuosikorko 500 euron ostokselle 0 % vuosikorolla, 3,95 euron perustamismaksulla ja neljän kuukauden maksuajalla on 2,39 %. Ostoksen luotollinen hinta tällöin on 503,95 €.

Tilauksesi yhteydessä suoritetaan tavanomainen luottotarkistus, mikä voi tarkoittaa, että Klarna tarkistaa luottotietosi ulkopuolisesta luottotietorekisteristä.



Löydät klarnan maksupalvelut suoraan kassalta!


Image
Post Reply