Parhaillaan se on (tai oli) kyllä ruoan ja seksin jälkeen. Cool
KYLLÄ

Shhh.....Pia wrote:Mattila! Jätkä on tv:stä tuttu!
Mika Viinikka wrote:Vaihdoin noi 17" vanteet alle, kun ajattelin ajella loppuun kitkat niistä ja taas huomaa kuinka passatti huutaisi alustasarjaaKyllä voi noi 17" näyttää pieniltä
Vielä kun saisi rouvan puhuttua ympäri, että edes vähän saisi tiputettua alas päin
Ens maanantaina pitäs lähteä lahdessakin poikkeen...
Eikös se oo ihan kiinteenä osana siinä luukussa. Eli peltiä. Tuskin saa pois ihan helpostiPia wrote:Nii ja siitä lipasta takana, kyllä mä luulen että se vanha pitää ottaa pois. Häklin Pasi varmaan osaa vastata tähän kyllä paremmin...
Kuopion Amarillossa ruoka on ihan maistuvaa, mutta nälkäänsä ei ainakaan kannata mennä syömään.. Ei ne niin suuria ole, eikä ole edes sitä salaattipöytää jolla sais mahan edes osittain täyteen..teppis wrote:Kaksi parasta ovat SantaFé ja Amarillo, hinta/annoskoko/laatu suhteiltaan parhaat ruokapaikat!Enkä nyt kuseta!Siis mikäli tykkää mexicolaisesta ja pihveistä, toki saa sieltä melkein mitä vaan mutta takuu varmasti on maha täys!
Antonioon vaan ja rullakebale niin sillä se nälkä lähteeteppis wrote:Kaksi parasta ovat SantaFé ja Amarillo, hinta/annoskoko/laatu suhteiltaan parhaat ruokapaikat!Enkä nyt kuseta!Siis mikäli tykkää mexicolaisesta ja pihveistä, toki saa sieltä melkein mitä vaan mutta takuu varmasti on maha täys!
Piru, tuollahan pitäskii käydä!!! Näköjään tää savo täynnä ihmeellisyyksiä.....niksu99 wrote:Mökillä ollessa tulee aina suoritettua pakollinen kulttuurikäynti Syöttölautaseen Siilinjärvellä.
Isot ja maukkaat setit.
-make-
Ei ne annokset ole läheskään niin isot kuin Maaningan grillikioskilla, joka tuntuu tosin olevan melkein aina kiinni, kun siellä ajelenTony wrote:Piru, tuollahan pitäskii käydä!!! Näköjään tää savo täynnä ihmeellisyyksiä.....niksu99 wrote:Mökillä ollessa tulee aina suoritettua pakollinen kulttuurikäynti Syöttölautaseen Siilinjärvellä.
Isot ja maukkaat setit.
-make-
Just ton takia siellä ei uskalla syödä, jos kauppa käy miten sattuu, niin mitenköhän tuoretta on raaka-aineet, siksi on Maaningalta sutastu suoraan siiliin iltapalalle.kotka wrote:joka tuntuu tosin olevan melkein aina kiinniTony wrote:Piru, tuollahan pitäskii käydä!!! Näköjään tää savo täynnä ihmeellisyyksiä.....niksu99 wrote:Mökillä ollessa tulee aina suoritettua pakollinen kulttuurikäynti Syöttölautaseen Siilinjärvellä.
Isot ja maukkaat setit.
-make-
miihkali wrote:Vi**u, per**le, joku saa**nan ku*imul**u meinas tulla noin tunti sitten päin punasia kylkeen Escortilla.... Ja vi*un pa**a-aivot vielä näyttelivät keskisormee perään, ikään ku ois ollu mun syy, ku ajan normaalisti vihreillä ja toinen tulee paria metriä vaille päälle... Onnex mä kerkesin alta pois. Kilahti sen verran, et jos olisin ollut yksin, niin oisin tehnyt uukkarin ja pyytäny nousemaan autosta näyttämään sitä sormea uudestaan. Ois tutkailtu sitä ihan niinku silleen ihan käsituntumalta... vi**u!
Kiitos ja anteeks avautumiseni